top of page

Biotensör ve Semboller

Mekan zamanın olmadığı evrensel alandaki ruhumuzla iletişim, biotensör aracılığı ile olur. Fiziksel bedenimiz de oluşan ve biotensör ile saptayabileceğimiz regülasyon blokajları, negatif salınım yapan alanlardır. Bu negatif salınımın kaynağı bedensel, zihinsel veya ruhsal olabilir. Biotensör sayesinde blokajın nereden geldiğini kolaylıkla teşhis edebiliriz. Negatif salınımı oluşturan etkenleri bulup etkisiz hale getirmek zorundayız. Fiziksel bedenimizde teşhis edebileceğimiz negatif frekanslar, intolerans olarak tespit edilir. Bazı gıdalar, nörotoksinler, ağır maden zehirleri, kimyasallar, alerjenler, aşılar, nedbeler, mantarlar, parazitler, virüsler, bakteriler, diş sorunları, fiziksel bedenimizi etkileyebilecek negatif frekanslardır.

Özel yöntemlerle ve negatif frekans oluşturan etkenin uzaklaştırılmasıyla, bu frekanslar etkisiz hale getirilebilmektedir.

Blokajın kaynağı duygusal nedenlere dayanıyorsa, yine rezonansa giren frekanslarla bu duygular nötr hale getirilir.

 

 

Akupunktur iğneleri de enformatik alanla iletişimi sağlar. Blokajın olduğu bölgeye uygu şekilde iğneyi yerleştirdiğinizde enformatik alış veriş başlar. Bazen iğneler negatif salınımı çok etkili şekilde düzeltir. Ancak kaynağı tam olarak yok edebilmek için semboller çok daha derin çalışma imkanı vermektedir.

 

Sembollerin sağladığı polarite, negatif salınım gösteren blokajların pozitif hale getirilmesinde en etkin araçtır.

 

Renkler, sesler, manyetik frekanslar, nefes terapileri ve diğer yöntemler blokajların açılmasına yardımcı olan frekanslardır ancak blokajın tekrar kapanmaması için en etkili yöntem sembollerle tedavidir.

 

Blokajların tam olarak yok edilmesi 5 – 12 seans arası sürebilmektedir.

Her seans bir alt kata geçilir ve blokajların en derinde ki yok edilene kadar devam edilir.

bottom of page