top of page

 Ağrı Tedavi Merkezi

1__6_-removebg-preview.png

Dr. Erhan Özer

Aksaray'da doğdu. İlköğretimini Almanya’da Volkschule'de tamamladı. 1973 yılında Türkiye’ye dönerek İstanbul Erkek Lisesinde öğrenime başladı. Lise diplomasını Bursa Atatürk Lisesinden aldı.

 

1977 yılında Uludağ Tıp Fakültesini kazanarak 1983 yılında Tıp Doktoru unvanını aldı. Mecburi hizmetini 2 yıl Isparta - Senirkent - Esendere köyünde Sağlık ocağı hekimi olarak yaptı. 1985 yılında Gazi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Re-animasyon ana bilim dalında uzmanlık eğitimine hak kazanarak 1990 yılında uzmanlık diplomasını aldı.

 

2 yıllık askerlik hizmetini Diyarbakır askeri hastanesinde bitirdikten sonra önce Okmeydanı sonra Göztepe Sigorta hastanesinde 2000 yılına kadar Anestezi ve Reanimasyon uzmanı olarak görev yaptı.

 

1990’dan beri Algoloji (Ağrı tedavisi) alanında Almanya, İsviçre, Avusturya bağlantılı araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunmaktadır. Ağrı tedavisi için nöralterapi, blokaj tedavileri ve holistik tıp özel ilgi ve uygulama alanlarını teşkil etmiştir. Çok satanlar listesine giren Şifa Sende, Şifa Sende İçimizdeki Hekim ve Kendin Ol kitaplarını yazmıştır. Halen Suadiye’de kendisine ait ağrı tedavi kliniğinde bütünleyici tıp alanında faaliyet göstermektedir.

Ölümcül bir hastalığa yakalandığını hisseden bir hasta, olumlu düşünen bir hekimin sayesinde tamamen iyileşebilir.

                                                                                                    HİPOKRATES

bottom of page