top of page

Kuantum Tedavi Prensipleri

Beynimizin içindeki veriler, evrensel bilgilerle rezonans halindedir. Dışardan 5 duyu ile algıladığımız frekanslar, beynimizin yani bilgisayarımızın içindeki evrensel kayıtlarla rezonansa girer. Değerlendirme kapasitemiz ise farkındalık gerektirir. Farkındalığımızı yükselttikçe, daha çok ve derin algılayıp değerlendirme yeteneğine kavuşuruz.

İnsan denilen tasarım harikası bu donanıma sahiptir.

 

Otonom sinir sistemimiz sayesine evrensel enformatik alanla doğrudan bağlantı halindeyiz.

 

Yediğimiz şeker oranında insülin salgılarız ve sağlıklı bir insanda kan şekeri düzeyi hep normlarda tutulur. İster bir tepsi baklava yiyelim, isterse 2 tane. Otomatik olarak hesaplanan insülin miktarı ne kan şekerimizi düşürür nede hiperglisemi yapar.

Bilgisayarımız  sayesinde tüm sistemler biofeedback aracılığı ile kontrol edilir ve arıza tespiti yapılarak haberimiz olmadan onarılır. Organların tüm ihtiyaçları otomatik olarak enformatik haberleşme sayesinde temin edilir. Aksayan durumlarda B planına geçilir ve yaşam idame edilir.

Bağışıklık sistemimiz bizi tüm dış patojenlere karşı korur. Ancak korku nedeniyle sempatik faza geçtiğimizde ( Kaç veya savaş modu ) bağışıklık sistemi verimli olacak enerjiyi bulamaz.

Bütün bunlar yetmiyormuş gibi sistemimiz, ruhumuzdan gelen emirlere cevap vermeye çalışır. Üstelik itiraz etmeden, emredersiniz komutanım misali.

Mikroorganizmalar, hormonlar, enzimler sürekli faaliyet içinde olup organizmamızı ayakta tutar.

 

Sahip olduğumuz bu kusursuz biyolojik sistem, evrensel yasalar yani doğa kanunlarına ne kadar uyumlu olursa, o kadar sağlıklı ve verimli olur.

İçimizdeki hekim, dünyadaki tüm hekimlerden daha kudretlidir.

 

Bu nedenle zorunlu olmadıkça, acil durumlar dışında fazla müdahele etmemek en doğrusudur. Özgür irademizle oluşturduğumuz düşünce gücü nedeniyle hatalı kullanımlar oluşturabiliriz. Bu hatalar bizi bazen öyle bir noktaya getirebilir ki, hayatta kalabilmek için acil müdahele gerekebilir. Son yıllarda modern tıbbın olağanüstü uygulamaları sayesinde insanların ömrü bu sayede uzamıştır. Ancak ruhsal tekamül için geldiğimiz bu dünyaya, tekrar tekamül edebilecek şekilde tedavi edilmemiz gerekiyor. Buda ancak hastalıkların ana kaynağının bulunup yok edilmesiyle mümkündür. Ana kaynak ruhumuzdur.

Fiziksel bedenimiz ruhumuzun aynasıdır. Bunun tersi hiç bir zaman söz konusu değildir. Ruh zihnimize, buradan da bedenimize yansır.

Ruhsal alanımıza ancak frekans düzeyinde gelişen rezonanslar sayesinde ulaşabiliriz. Duygusal çatışmalarımızdan ve negatif düşünce kalıplarımızdan kalıcı olarak kurtulabilmemiz ancak böyle mümkündür.

fabio-nocentini-biotensor-radiestesia-01
Biotensör ve Semboller

Mekan zamanın olmadığı evrensel alandaki ruhumuzla iletişim, biotensör aracılığı ile olur.

graph-172224070-5995abe7c4124400103be2d8
Manyetik Frekanslar

Manyetik frekanslar, blokajların açılabilmesi için yaygın kullanılan diğer bir yöntemdir. 

Fotolia_99868510_S.jpg
Hastalıkların Tedavisi

Ruhumuz bedenimizle tam bağlantıda olduğu zaman kalbimiz açık deriz.

bottom of page